SDR1806-470ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR1806-470ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDR1806-470ML
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 47UH 2.5A 95 MOHM SMD
Podatkovni listi: SDR1806-470ML.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDR1806-470ML
Številka dela SDR1806-470ML Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 47UH 2.5A 95 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 148753 pcs Podatkovni list SDR1806-470ML.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.720" L x 0.551" W (18.30mm x 14.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija SDR1806
Ocene - Q @ Frek 22 @ 2.52MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SDR1806-470ML-ND
SDR1806-470MLTR
SDR1806470ML
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 47µH Višina - sedež (maks.) 0.272" (6.90mm)
Frekvenca - Samozadostna 9MHz natančen opis 47µH Unshielded Wirewound Inductor 2.5A 95 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 95 mOhm Max Trenutna ocena 2.5A
Tok - nasičenost 4.6A