SDR2207-5R6ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR2207-5R6ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDR2207-5R6ML
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 5.6UH 7.8A 13.4 MOHM
Podatkovni listi: SDR2207-5R6ML.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDR2207-5R6ML
Številka dela SDR2207-5R6ML Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 5.6UH 7.8A 13.4 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 96605 pcs Podatkovni list SDR2207-5R6ML.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.866" L x 0.591" W (22.00mm x 15.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija SDR2207
Ocene - Q @ Frek 50 @ 3MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SDR2207-5R6ML-ND
SDR2207-5R6MLTR
SDR22075R6ML
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 5.6µH Višina - sedež (maks.) 0.307" (7.80mm)
Frekvenca - Samozadostna 30MHz natančen opis 5.6µH Unshielded Wirewound Inductor 7.8A 13.4 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 13.4 mOhm Max Trenutna ocena 7.8A
Tok - nasičenost 14A