SF-0402FP0375F-2
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SF-0402FP0375F-2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SF-0402FP0375F-2
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka 0402 SMD FAST ACTING PRECISION T
Podatkovni listi: SF-0402FP0375F-2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SF-0402FP0375F-2
Številka dela SF-0402FP0375F-2 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis 0402 SMD FAST ACTING PRECISION T Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 175351 pcs Podatkovni list SF-0402FP0375F-2.pdf
Voltage Rating - DC 35V Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W x 0.013" H (1.00mm x 0.51mm x 0.33mm)
Serija SinglFuse™ SF-0402FPxxxF Odzivni čas Fast
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0402 (1005 Metric)
Druga imena SF-0402FP0375F-2TR delovna temperatura -55°C ~ 90°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 0.0036 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
DC hladna upornost 0.24 Ohms Trenutna ocena 375mA
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 35A