SF-0402FP125-2
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SF-0402FP125-2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SF-0402FP125-2
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FUSE BOARD MNT 1.25A 32VDC 0402
Podatkovni listi: SF-0402FP125-2.pdf
Status RoHs Skladno z RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SF-0402FP125-2
Številka dela SF-0402FP125-2 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FUSE BOARD MNT 1.25A 32VDC 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Skladno z RoHS
Količina na voljo 136076 pcs Podatkovni list SF-0402FP125-2.pdf
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W x 0.014" H (1.00mm x 0.52mm x 0.35mm) Serija SinglFuse™ SF-0402FP
RoHS Status RoHS Compliant Odzivni čas Fast
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 0402 (1005 Metric)
Druga imena SF-0402FP125-2DKR delovna temperatura -20°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 0.01344 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Vrsta varovalk Board Mount (Cartridge Style Excluded) Barva -
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 35A Odobritve UL