SF-0603S160-2
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SF-0603S160-2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SF-0603S160-2
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FUSE BOARD MOUNT 1.6A 32VDC 0603
Podatkovni listi: SF-0603S160-2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SF-0603S160-2
Številka dela SF-0603S160-2 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FUSE BOARD MOUNT 1.6A 32VDC 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 250890 pcs Podatkovni list SF-0603S160-2.pdf
Voltage Rating - DC 32V Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W x 0.018" H (1.60mm x 0.80mm x 0.45mm)
Serija SinglFuse™ SF-0603S Odzivni čas Slow
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena SF-0603S160-2TR
SF0603S1602
delovna temperatura -20°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 0.086 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
DC hladna upornost 0.034 Ohms Trenutna ocena 1.6A
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 50A