SM51625EL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SM51625EL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SM51625EL
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka XFRMR LAN POE+ 1.2A 24SMD
Podatkovni listi: SM51625EL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SM51625EL
Številka dela SM51625EL Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis XFRMR LAN POE+ 1.2A 24SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 53065 pcs Podatkovni list SM51625EL.pdf
Vklopi razmerje - primarno: sekundarno 1:1 Vrsta transformatorja LAN
Velikost / dimenzija 0.691" L x 0.480" W (17.55mm x 12.20mm) Serija SM
Pakiranje Cut Tape (CT) Druga imena SM51625ELCT
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.246" (6.25mm) Energijski čas (E.T.) -