SMAJ33A-Q
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SMAJ33A-Q Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMAJ33A-Q
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka TVS DIODE 33V 53.3V SMA
Podatkovni listi: SMAJ33A-Q.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMAJ33A-Q
Številka dela SMAJ33A-Q Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis TVS DIODE 33V 53.3V SMA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 546342 pcs Podatkovni list SMAJ33A-Q.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 33V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 53.3V
Napetost - razčlenitev (min) 36.7V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMA (DO-214AC)
Serija Automotive, AEC-Q101, SMAJ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 400W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer DO-214AC, SMA Druga imena SMAJ33A-QCT
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 7.5A