SMAJ7.5CA
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SMAJ7.5CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMAJ7.5CA
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka TVS DIODE 7.5V 12.9V SMA
Podatkovni listi: SMAJ7.5CA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMAJ7.5CA
Številka dela SMAJ7.5CA Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis TVS DIODE 7.5V 12.9V SMA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 736521 pcs Podatkovni list SMAJ7.5CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 7.5V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 12.9V
Napetost - razčlenitev (min) 8.33V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMA (DO-214AC) Serija SMAJ
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 400W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AC, SMA
Druga imena SMAJ7.5CABTR delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 31A Zmogljivost @ Pogostost -
Dvosmerni kanali 1 Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SMAJ7.5C-E3/5A
SMAJ7.5C-E3/5A
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 7.5V 14.3V DO214AC
Na zalogi: 5340 pcs
Prenesi: SMAJ7.5C-E3/5A.pdf
RFQ
SMAJ7.5CA-13-F
SMAJ7.5CA-13-F
Proizvajalci: Diodes Incorporated
Opis: TVS DIODE 7.5V 12.9V SMA
Na zalogi: 908831 pcs
Prenesi: SMAJ7.5CA-13-F.pdf
RFQ
SMAJ7.5CA-13
SMAJ7.5CA-13
Opis: TVS DIODE 7.5V 12.9V SMA
Prenesi: SMAJ7.5CA-13.pdf
SMAJ7.5CA-E3/5A
SMAJ7.5CA-E3/5A
Opis: TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AC
Prenesi: SMAJ7.5CA-E3/5A.pdf
SMAJ7.5ATR
SMAJ7.5ATR
Proizvajalci: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis: TVS DIODE 7.5V 12.9V SMA
Prenesi: SMAJ7.5ATR.pdf
SMAJ7.5C
SMAJ7.5C
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 7.5V 13.55V DO214AC