SMBJ22CA-Q
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SMBJ22CA-Q Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMBJ22CA-Q
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka TVS DIODE 22V 35.5V SMB
Podatkovni listi: SMBJ22CA-Q.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMBJ22CA-Q
Številka dela SMBJ22CA-Q Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis TVS DIODE 22V 35.5V SMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 439568 pcs Podatkovni list SMBJ22CA-Q.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 22V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 35.5V
Napetost - razčlenitev (min) 24.4V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMB (DO-214AA) Serija Automotive, AEC-Q101, SMBJ
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 600W
Paket / primer DO-214AA, SMB delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 16.9A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije Automotive
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SMBJ22CA-M3/52
SMBJ22CA-M3/52
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 22V 35.5V DO214AA
Na zalogi: 241830 pcs
Prenesi: SMBJ22CA-M3/52.pdf
RFQ
SMBJ22CA-QH
SMBJ22CA-QH
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: TVS DIODE 22V 35.5V SMB