SMBJ40A-QH
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SMBJ40A-QH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMBJ40A-QH
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka TVS DIODE 40V 64.5V SMB
Podatkovni listi: SMBJ40A-QH.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMBJ40A-QH
Številka dela SMBJ40A-QH Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis TVS DIODE 40V 64.5V SMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 256739 pcs Podatkovni list SMBJ40A-QH.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 40V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 64.5V
Napetost - razčlenitev (min) 44.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMB (DO-214AA)
Serija Automotive, AEC-Q101, SMBJ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Paket / primer DO-214AA, SMB
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 9.3A Zmogljivost @ Pogostost -