SMBJ45CA-Q
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SMBJ45CA-Q Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMBJ45CA-Q
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka TVS DIODE 45V 72.7V SMB
Podatkovni listi: SMBJ45CA-Q.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMBJ45CA-Q
Številka dela SMBJ45CA-Q Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis TVS DIODE 45V 72.7V SMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 475015 pcs Podatkovni list SMBJ45CA-Q.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 45V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 72.7V
Napetost - razčlenitev (min) 50V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMB (DO-214AA) Serija Automotive, AEC-Q101, SMBJ
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 600W
Paket / primer DO-214AA, SMB delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 8.3A