SMBJ51A-Q
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SMBJ51A-Q Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMBJ51A-Q
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka TVS DIODE 51V 82.4V SMB
Podatkovni listi: SMBJ51A-Q.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMBJ51A-Q
Številka dela SMBJ51A-Q Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis TVS DIODE 51V 82.4V SMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 419507 pcs Podatkovni list SMBJ51A-Q.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 51V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 82.4V
Napetost - razčlenitev (min) 56.7V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMB (DO-214AA)
Serija Automotive, AEC-Q101, SMBJ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Paket / primer DO-214AA, SMB
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 7.3A Zmogljivost @ Pogostost -