SMCJ26A-Q
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SMCJ26A-Q Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMCJ26A-Q
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka TVS DIODE 26V 42.1V SMC
Podatkovni listi: SMCJ26A-Q.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMCJ26A-Q
Številka dela SMCJ26A-Q Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis TVS DIODE 26V 42.1V SMC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 263318 pcs Podatkovni list SMCJ26A-Q.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 26V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 42.1V
Napetost - razčlenitev (min) 28.9V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMC (DO-214AB)
Serija Automotive, AEC-Q101, SMCJ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena SMCJ26A-QTR
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 35.7A
Zmogljivost @ Pogostost - Aplikacije Automotive
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SMCJ26A-TR
SMCJ26A-TR
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: TVS DIODE 26V 53.5V SMC
Na zalogi: 374636 pcs
Prenesi: SMCJ26A-TR.pdf
RFQ
SMCJ26A-QH
SMCJ26A-QH
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: TVS DIODE 26V 42.1V SMC