SMLJ20CA-QH
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SMLJ20CA-QH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMLJ20CA-QH
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka TVS DIODE 20V 32.4V SMC
Podatkovni listi: SMLJ20CA-QH.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMLJ20CA-QH
Številka dela SMLJ20CA-QH Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis TVS DIODE 20V 32.4V SMC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68666 pcs Podatkovni list SMLJ20CA-QH.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 20V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 32.4V
Napetost - razčlenitev (min) 22.2V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMC (DO-214AB) Serija Automotive, AEC-Q101, SMLJ
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Paket / primer DO-214AB, SMC delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 92.6A Zmogljivost @ Pogostost -