SRF0703-151M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRF0703-151M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRF0703-151M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka INDUCT ARRAY 2 COIL 150UH SMD
Podatkovni listi: SRF0703-151M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRF0703-151M
Številka dela SRF0703-151M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis INDUCT ARRAY 2 COIL 150UH SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 171995 pcs Podatkovni list SRF0703-151M.pdf
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
Ščitenje Shielded Serija SRF0703
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard Druga imena SRF0703-151MTR
SRF0703151M
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število tuljav 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Induktivnost - priključena v seriji 600µH Induktivnost - povezana vzporedno 150µH
Višina 0.142" (3.60mm) natančen opis Shielded 2 Coil Inductor Array 600µH Inductance - Connected in Series 150µH Inductance - Connected in Parallel 986 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 580mA Nonstandard
DC Resistance (DCR) - serija 3.63 Ohm Max DC Resistance (DCR) - vzporedno 986 mOhm Max
Trenutna zasičenost - serija 320mA Trenutna nasičenost - vzporedno 650mA
Trenutna ocena - serija 289mA Trenutna ocena - vzporedno 580mA