SRF0703-331M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRF0703-331M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRF0703-331M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka INDUCT ARRAY 2 COIL 330UH SMD
Podatkovni listi: SRF0703-331M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRF0703-331M
Številka dela SRF0703-331M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis INDUCT ARRAY 2 COIL 330UH SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 160838 pcs Podatkovni list SRF0703-331M.pdf
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
Ščitenje Shielded Serija SRF0703
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard Druga imena SRF0703-331MTR
SRF0703331M
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število tuljav 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Induktivnost - priključena v seriji 1.32mH Induktivnost - povezana vzporedno 330µH
Višina 0.142" (3.60mm) natančen opis Shielded 2 Coil Inductor Array 1.32mH Inductance - Connected in Series 330µH Inductance - Connected in Parallel 2.16 Ohm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 420mA Nonstandard
DC Resistance (DCR) - serija 8.25 Ohm Max DC Resistance (DCR) - vzporedno 2.16 Ohm Max
Trenutna zasičenost - serija 220mA Trenutna nasičenost - vzporedno 440mA
Trenutna ocena - serija 211mA Trenutna ocena - vzporedno 420mA