SRF1260A-331M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRF1260A-331M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRF1260A-331M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka INDUCT ARRAY 2 COIL 330UH SMD
Podatkovni listi: SRF1260A-331M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRF1260A-331M
Številka dela SRF1260A-331M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis INDUCT ARRAY 2 COIL 330UH SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 82222 pcs Podatkovni list SRF1260A-331M.pdf
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ščitenje Shielded Serija SRF1260A
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer Nonstandard Druga imena SRF1260A-331MDKR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število tuljav 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Induktivnost - priključena v seriji 1.32mH Induktivnost - povezana vzporedno 330µH
Višina 0.244" (6.20mm) natančen opis Shielded 2 Coil Inductor Array 1.32mH Inductance - Connected in Series 330µH Inductance - Connected in Parallel 574 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 1.06A Nonstandard
DC Resistance (DCR) - serija 2.29 Ohm Max DC Resistance (DCR) - vzporedno 574 mOhm Max
Trenutna zasičenost - serija 610mA Trenutna nasičenost - vzporedno 1.22A
Trenutna ocena - serija 530mA Trenutna ocena - vzporedno 1.06A