SRN1060-331M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRN1060-331M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRN1060-331M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 330UH 900MA 620 MOHM
Podatkovni listi: SRN1060-331M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRN1060-331M
Številka dela SRN1060-331M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 330UH 900MA 620 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 215495 pcs Podatkovni list SRN1060-331M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.394" L x 0.386" W (10.00mm x 9.80mm)
Ščitenje Semi-Shielded Serija SRN1060
Ocene - Q @ Frek 13 @ 2.52MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SRN1060-331MTR
SRN1060331M
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 330µH Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 2.5MHz natančen opis 330µH Semi-Shielded Wirewound Inductor 900mA 620 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 620 mOhm Max Trenutna ocena 900mA
Tok - nasičenost 900mA