SRN2009T-R47M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRN2009T-R47M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRN2009T-R47M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 0.47UH 2A 38MOHM SMD
Podatkovni listi: SRN2009T-R47M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRN2009T-R47M
Številka dela SRN2009T-R47M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 0.47UH 2A 38MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 697671 pcs Podatkovni list SRN2009T-R47M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 0806 (2016 Metric) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Ščitenje Semi-Shielded Serija SRN2009T
Ocene - Q @ Frek 25 @ 1MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0806 (2016 Metric)
Druga imena SRN2009T-R47MTR delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 470nH Višina - sedež (maks.) 0.037" (0.95mm)
Frekvenca - Samozadostna 300MHz Lastnosti -
natančen opis 470nH Semi-Shielded Wirewound Inductor 2A 38 mOhm 0806 (2016 Metric) DC Resistance (DCR) 38 mOhm
Trenutna ocena 2A Tok - nasičenost 2A