SRN3010-2R2M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRN3010-2R2M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRN3010-2R2M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 1.9A 96 MOHM SMD
Podatkovni listi: SRN3010-2R2M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRN3010-2R2M
Številka dela SRN3010-2R2M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 2.2UH 1.9A 96 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 317668 pcs Podatkovni list SRN3010-2R2M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Ščitenje Semi-Shielded Serija SRN3010
Ocene - Q @ Frek 7 @ 7.96MHz
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer Nonstandard
Druga imena SRN3010-2R2MDKR delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 85MHz natančen opis 2.2µH Semi-Shielded Wirewound Inductor 1.9A 96 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 96 mOhm Max Trenutna ocena 1.9A
Tok - nasičenost 1.3A