SRN3015-101M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRN3015-101M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRN3015-101M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 100UH 290MA 2.92 OHM
Podatkovni listi: SRN3015-101M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRN3015-101M
Številka dela SRN3015-101M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 100UH 290MA 2.92 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 451102 pcs Podatkovni list SRN3015-101M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Ščitenje Semi-Shielded Serija SRN3015
Ocene - Q @ Frek 27 @ 2.52MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SRN3015-101MTR
SRN3015101M
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 100µH Višina - sedež (maks.) 0.059" (1.50mm)
Frekvenca - Samozadostna 11MHz natančen opis 100µH Semi-Shielded Wirewound Inductor 290mA 2.92 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.92 Ohm Max Trenutna ocena 290mA
Tok - nasičenost 270mA