SRN4012-R47M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRN4012-R47M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRN4012-R47M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 470NH 3.2A 30 MOHM SMD
Podatkovni listi: SRN4012-R47M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SRN4012-R47M
Številka dela SRN4012-R47M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 470NH 3.2A 30 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5690 pcs Podatkovni list SRN4012-R47M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Ščitenje Semi-Shielded Serija SRN4012
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SRN4012-R47MTR delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 470nH
Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 470nH Semi-Shielded Wirewound Inductor 3.2A 30 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 30 mOhm Max
Trenutna ocena 3.2A Tok - nasičenost 4A