SRN4012TA-R47M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRN4012TA-R47M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRN4012TA-R47M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 470NH 3.2A 25 MOHM SMD
Podatkovni listi: SRN4012TA-R47M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRN4012TA-R47M
Številka dela SRN4012TA-R47M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 470NH 3.2A 25 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 438351 pcs Podatkovni list SRN4012TA-R47M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Velikost / dimenzija 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm) Ščitenje Semi-Shielded
Serija SRN4012TA Ocene AEC-Q200
Q @ Frek 6 @ 100kHz Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer Nonstandard Druga imena SRN4012TA-R47MDKR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 470nH
Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm) Frekvenca - Samozadostna 140MHz
natančen opis 470nH Semi-Shielded Wirewound Inductor 3.2A 25 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 25 mOhm
Trenutna ocena 3.2A Tok - nasičenost 4A