SRN8040TA-331M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRN8040TA-331M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRN8040TA-331M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 330UH 700MA 850 MOHM
Podatkovni listi: SRN8040TA-331M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRN8040TA-331M
Številka dela SRN8040TA-331M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 330UH 700MA 850 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 147896 pcs Podatkovni list SRN8040TA-331M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Velikost / dimenzija 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm) Ščitenje Semi-Shielded
Serija SRN8040TA Ocene AEC-Q200
Q @ Frek 10 @ 1MHz Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer Nonstandard Druga imena SRN8040TA-331MDKR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz Induktivnost 330µH
Višina - sedež (maks.) 0.177" (4.50mm) Frekvenca - Samozadostna 5MHz
natančen opis 330µH Semi-Shielded Wirewound Inductor 700mA 850 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 850 mOhm
Trenutna ocena 700mA Tok - nasičenost 750mA