SRP1038A-R45M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRP1038A-R45M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRP1038A-R45M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 450NH 29A 1.5 MOHM SMD
Podatkovni listi: 1.SRP1038A-R45M.pdf2.SRP1038A-R45M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRP1038A-R45M
Številka dela SRP1038A-R45M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 450NH 29A 1.5 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 98958 pcs Podatkovni list 1.SRP1038A-R45M.pdf2.SRP1038A-R45M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm)
Ščitenje Shielded Serija SRP1038A
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek 15 @ 100kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SRP1038A-R45MTR delovna temperatura -40°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Carbonyl Powder Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 450nH Višina - sedež (maks.) 0.157" (4.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 75MHz Lastnosti -
natančen opis 450nH Shielded Wirewound Inductor 29A 1.5 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.5 mOhm Max
Trenutna ocena 29A Tok - nasičenost 45A