SRP1040-2R2M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRP1040-2R2M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRP1040-2R2M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 12A 8.6 MOHM SMD
Podatkovni listi: SRP1040-2R2M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
900 pcs
1800 pcs
2700 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRP1040-2R2M
Številka dela SRP1040-2R2M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 2.2UH 12A 8.6 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 93824 pcs Podatkovni list SRP1040-2R2M.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.465" L x 0.413" W (11.80mm x 10.50mm)
Ščitenje Shielded Serija SRP1040
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SRP1040-2R2M-ND
SRP1040-2R2MTR
SRP10402R2M
delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) 0.165" (4.20mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 2.2µH Shielded Inductor 12A 8.6 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 8.6 mOhm Max Trenutna ocena 12A
Tok - nasičenost 17A