SRP1250-2R2M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRP1250-2R2M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRP1250-2R2M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 20A 5.5 MOHM SMD
Podatkovni listi: SRP1250-2R2M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRP1250-2R2M
Številka dela SRP1250-2R2M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 2.2UH 20A 5.5 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 91844 pcs Podatkovni list SRP1250-2R2M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.547" L x 0.531" W (13.90mm x 13.50mm)
Ščitenje Shielded Serija SRP1250
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SRP1250-2R2MTR
SRP12502R2M
delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) 0.232" (5.90mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 20A 5.5 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 5.5 mOhm Max Trenutna ocena 20A
Tok - nasičenost 32A