SRP1270-2R2M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRP1270-2R2M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRP1270-2R2M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 22A 4.2 MOHM SMD
Podatkovni listi: SRP1270-2R2M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
2800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRP1270-2R2M
Številka dela SRP1270-2R2M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 2.2UH 22A 4.2 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 86171 pcs Podatkovni list SRP1270-2R2M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.539" L x 0.539" W (13.70mm x 13.70mm)
Ščitenje Shielded Serija SRP1270
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SRP1270-2R2M-ND
SRP1270-2R2MTR
SRP12702R2M
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) 0.276" (7.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 25MHz natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 22A 4.2 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 4.2 mOhm Max Trenutna ocena 22A
Tok - nasičenost 40A