SRP2512-2R2M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRP2512-2R2M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRP2512-2R2M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 2.1A 104 MOHM
Podatkovni listi: SRP2512-2R2M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRP2512-2R2M
Številka dela SRP2512-2R2M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 2.2UH 2.1A 104 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 236295 pcs Podatkovni list SRP2512-2R2M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 1008 Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ščitenje Shielded Serija SRP2512
Ocene - Q @ Frek 39 @ 1MHz
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 1008 (2520 Metric)
Druga imena SRP2512-2R2MCT delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 2.1A 104 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 104 mOhm Max Trenutna ocena 2.1A
Tok - nasičenost 3A