SRP2512A-R47M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRP2512A-R47M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRP2512A-R47M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 470NH 4.6A 25 MOHM SMD
Podatkovni listi: SRP2512A-R47M.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRP2512A-R47M
Številka dela SRP2512A-R47M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 470NH 4.6A 25 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 254445 pcs Podatkovni list SRP2512A-R47M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 1008 Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ščitenje Shielded Serija SRP2512A
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek 39 @ 1MHz
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 1008 (2520 Metric)
Druga imena SRP2512A-R47MCT delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 470nH Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Frekvenca - Samozadostna 129MHz natančen opis 470nH Shielded Wirewound Inductor 4.6A 25 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 25 mOhm Max Trenutna ocena 4.6A
Tok - nasičenost 5.3A