SRP3012TA-8R2M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRP3012TA-8R2M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 8.2UH 1.2A 463MOHM SMD
Podatkovni listi: SRP3012TA-8R2M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRP3012TA-8R2M
Številka dela SRP3012TA-8R2M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 8.2UH 1.2A 463MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 162970 pcs Podatkovni list SRP3012TA-8R2M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 2-SMD Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.126" W (3.50mm x 3.20mm)
Ščitenje Shielded Serija SRP3012TA
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena SRP3012TA-8R2MTR delovna temperatura -40°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Carbonyl Powder Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 8.2µH Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Frekvenca - Samozadostna 26MHz Lastnosti -
natančen opis 8.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.2A 463 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 463 mOhm Max
Trenutna ocena 1.2A Tok - nasičenost 1.7A