SRP4020TA-2R2M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRP4020TA-2R2M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRP4020TA-2R2M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 4A 61 MOHM SMD
Podatkovni listi: 1.SRP4020TA-2R2M.pdf2.SRP4020TA-2R2M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRP4020TA-2R2M
Številka dela SRP4020TA-2R2M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 2.2UH 4A 61 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 85327 pcs Podatkovni list 1.SRP4020TA-2R2M.pdf2.SRP4020TA-2R2M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 2-SMD Velikost / dimenzija 0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm)
Ščitenje Shielded Serija SRP4020TA
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek 10 @ 100kHz
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 2-SMD
Druga imena SRP4020TA-2R2MCT delovna temperatura -40°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Carbonyl Powder Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 45MHz natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 4A 61 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 61 mOhm Max Trenutna ocena 4A
Tok - nasičenost 6A