SRP5015TA-R15Y
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRP5015TA-R15Y Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRP5015TA-R15Y
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 150NH 16A 4.1 MOHM SMD
Podatkovni listi: SRP5015TA-R15Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRP5015TA-R15Y
Številka dela SRP5015TA-R15Y Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 150NH 16A 4.1 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 91286 pcs Podatkovni list SRP5015TA-R15Y.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Ščitenje Shielded Serija SRP5015TA
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek 5 @ 100kHz
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SRP5015TA-R15YCT delovna temperatura -40°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Carbonyl Powder Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 150nH Višina - sedež (maks.) 0.059" (1.50mm)
Frekvenca - Samozadostna 220MHz natančen opis 150nH Shielded Wirewound Inductor 16A 4.1 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 4.1 mOhm Max Trenutna ocena 16A
Tok - nasičenost 25A