SRP6540-150M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRP6540-150M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRP6540-150M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 15UH 2.9A 121 MOHM SMD
Podatkovni listi: SRP6540-150M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
3600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRP6540-150M
Številka dela SRP6540-150M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 15UH 2.9A 121 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 85542 pcs Podatkovni list SRP6540-150M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.283" L x 0.256" W (7.20mm x 6.50mm)
Ščitenje Shielded Serija SRP6540
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SRP6540-150MTR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Material - jedro Iron Powder Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 15µH Višina - sedež (maks.) 0.157" (4.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 15µH Shielded Wirewound Inductor 2.9A 121 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 121 mOhm Max Trenutna ocena 2.9A
Tok - nasičenost 2.9A