SRP7028A-2R2M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRP7028A-2R2M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRP7028A-2R2M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 8A 20 MOHM SMD
Podatkovni listi: 1.SRP7028A-2R2M.pdf2.SRP7028A-2R2M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRP7028A-2R2M
Številka dela SRP7028A-2R2M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 2.2UH 8A 20 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 86838 pcs Podatkovni list 1.SRP7028A-2R2M.pdf2.SRP7028A-2R2M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.260" W (7.30mm x 6.60mm)
Ščitenje Shielded Serija SRP7028A
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek 20 @ 100kHz
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer Nonstandard
Druga imena SRP7028A-2R2MDKR delovna temperatura -40°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Carbonyl Powder Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 32MHz natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 8A 20 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 20 mOhm Max Trenutna ocena 8A
Tok - nasičenost 14A