SRR0735A-331M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRR0735A-331M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRR0735A-331M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 330UH 300MA 2 OHM SMD
Podatkovni listi: SRR0735A-331M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRR0735A-331M
Številka dela SRR0735A-331M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 330UH 300MA 2 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 112756 pcs Podatkovni list SRR0735A-331M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Ščitenje Shielded Serija SRR0735A
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer Nonstandard
Druga imena SRR0735A-331MDKR delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 330µH Višina - sedež (maks.) 0.146" (3.70mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 330µH Shielded Wirewound Inductor 330mA 2 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2 Ohm Max Trenutna ocena 330mA
Tok - nasičenost 330mA