SRR0804-5R0M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRR0804-5R0M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRR0804-5R0M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 5UH 1.7A 80 MOHM SMD
Podatkovni listi: SRR0804-5R0M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SRR0804-5R0M
Številka dela SRR0804-5R0M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 5UH 1.7A 80 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 178082 pcs Podatkovni list SRR0804-5R0M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.413" L x 0.315" W (10.50mm x 8.00mm)
Ščitenje Shielded Serija SRR0804
Ocene - Q @ Frek 20 @ 7.96MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 5µH
Višina - sedež (maks.) 0.150" (3.80mm) Frekvenca - Samozadostna 45MHz
natančen opis 5µH Shielded Wirewound Inductor 1.7A 80 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 80 mOhm Max
Trenutna ocena 1.7A Tok - nasičenost 2.8A