SRR0906-680ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRR0906-680ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRR0906-680ML
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 68UH 850MA 350 MOHM
Podatkovni listi: SRR0906-680ML.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRR0906-680ML
Številka dela SRR0906-680ML Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 68UH 850MA 350 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 109969 pcs Podatkovni list SRR0906-680ML.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.413" L x 0.374" W (10.50mm x 9.50mm)
Ščitenje Shielded Serija SRR0906
Ocene - Q @ Frek 40 @ 2.52MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SRR0906-680ML-ND
SRR0906-680MLTR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 68µH Višina - sedež (maks.) 0.248" (6.30mm)
Frekvenca - Samozadostna 9MHz natančen opis 68µH Shielded Wirewound Inductor 850mA 350 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 350 mOhm Max Trenutna ocena 850mA
Tok - nasičenost 1A