SRR0908-331YL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRR0908-331YL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRR0908-331YL
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 330UH 550MA 800 MOHM
Podatkovni listi: SRR0908-331YL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SRR0908-331YL
Številka dela SRR0908-331YL Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 330UH 550MA 800 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 122520 pcs Podatkovni list SRR0908-331YL.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.413" L x 0.374" W (10.50mm x 9.50mm)
Ščitenje Shielded Serija SRR0908
Ocene - Q @ Frek 30 @ 796kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 330µH
Višina - sedež (maks.) 0.307" (7.80mm) Frekvenca - Samozadostna 3MHz
natančen opis 330µH Shielded Wirewound Inductor 550mA 800 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 800 mOhm Max
Trenutna ocena 550mA Tok - nasičenost 700mA