SRR0908-560ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRR0908-560ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRR0908-560ML
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 56UH 1.35A 165 MOHM
Podatkovni listi: SRR0908-560ML.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRR0908-560ML
Številka dela SRR0908-560ML Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 56UH 1.35A 165 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 108529 pcs Podatkovni list SRR0908-560ML.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.413" L x 0.374" W (10.50mm x 9.50mm)
Ščitenje Shielded Serija SRR0908
Ocene - Q @ Frek 35 @ 2.52MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 56µH
Višina - sedež (maks.) 0.307" (7.80mm) Frekvenca - Samozadostna 3MHz
natančen opis 56µH Shielded Wirewound Inductor 1.35A 165 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 165 mOhm Max
Trenutna ocena 1.35A Tok - nasičenost 2.1A