SRR1003-101M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRR1003-101M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRR1003-101M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 100UH 400MA 1.4 OHM
Podatkovni listi: SRR1003-101M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRR1003-101M
Številka dela SRR1003-101M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 100UH 400MA 1.4 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 173659 pcs Podatkovni list SRR1003-101M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.500" L x 0.406" W (12.70mm x 10.30mm)
Ščitenje Shielded Serija SRR1003
Ocene - Q @ Frek 23 @ 796kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 100µH
Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm) Frekvenca - Samozadostna 10MHz
natančen opis 100µH Shielded Wirewound Inductor 400mA 1.4 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.4 Ohm Max
Trenutna ocena 400mA Tok - nasičenost 950mA