SRR1206-2R5ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRR1206-2R5ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRR1206-2R5ML
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 2.5UH 6.2A 16 MOHM SMD
Podatkovni listi: SRR1206-2R5ML.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRR1206-2R5ML
Številka dela SRR1206-2R5ML Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 2.5UH 6.2A 16 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 134195 pcs Podatkovni list SRR1206-2R5ML.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Ščitenje Shielded Serija SRR1206
Ocene - Q @ Frek 19 @ 7.96MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 2.5µH
Višina - sedež (maks.) 0.256" (6.50mm) Frekvenca - Samozadostna 30MHz
natančen opis 2.5µH Shielded Wirewound Inductor 6.2A 16 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 16 mOhm Max
Trenutna ocena 6.2A Tok - nasičenost 10A