SRR1208-150ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRR1208-150ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRR1208-150ML
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 15UH 4A 36 MOHM SMD
Podatkovni listi: SRR1208-150ML.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
2800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRR1208-150ML
Številka dela SRR1208-150ML Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 15UH 4A 36 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 166199 pcs Podatkovni list SRR1208-150ML.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Ščitenje Shielded Serija SRR1208
Ocene - Q @ Frek 21 @ 2.52MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SRR1208-150MLTR
SRR1208150ML
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 15µH Višina - sedež (maks.) 0.335" (8.50mm)
Frekvenca - Samozadostna 11MHz natančen opis 15µH Shielded Wirewound Inductor 4A 36 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 36 mOhm Max Trenutna ocena 4A
Tok - nasičenost 5.6A