SRR1210-331M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRR1210-331M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRR1210-331M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 330UH 1.4A 450 MOHM
Podatkovni listi: SRR1210-331M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRR1210-331M
Številka dela SRR1210-331M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 330UH 1.4A 450 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 120276 pcs Podatkovni list SRR1210-331M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Ščitenje Shielded Serija SRR1210
Ocene - Q @ Frek 14 @ 796kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SRR1210-331M-ND
SRR1210-331MTR
SRR1210331M
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 330µH Višina - sedež (maks.) 0.394" (10.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 1.8MHz natančen opis 330µH Shielded Wirewound Inductor 1.4A 450 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 450 mOhm Max Trenutna ocena 1.4A
Tok - nasičenost 1.2A