SRR1240-101M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRR1240-101M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRR1240-101M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 100UH 1.25A 300 MOHM
Podatkovni listi: SRR1240-101M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
1600 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRR1240-101M
Številka dela SRR1240-101M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 100UH 1.25A 300 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 138213 pcs Podatkovni list SRR1240-101M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ščitenje Shielded Serija SRR1240
Ocene - Q @ Frek 14 @ 796kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SRR1240-101M-ND
SRR1240-101MTR
SRR1240101M
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 100µH Višina - sedež (maks.) 0.177" (4.50mm)
Frekvenca - Samozadostna 8MHz natančen opis 100µH Shielded Wirewound Inductor 1.25A 300 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 300 mOhm Max Trenutna ocena 1.25A
Tok - nasičenost 1.2A