SRR1240-331K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRR1240-331K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRR1240-331K
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 330UH 750MA 950 MOHM
Podatkovni listi: SRR1240-331K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRR1240-331K
Številka dela SRR1240-331K Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 330UH 750MA 950 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 84433 pcs Podatkovni list SRR1240-331K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ščitenje Shielded Serija SRR1240
Ocene - Q @ Frek 12 @ 796kHz
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SRR1240-331KCT delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 330µH Višina - sedež (maks.) 0.177" (4.50mm)
Frekvenca - Samozadostna 5.5MHz natančen opis 330µH Shielded Wirewound Inductor 750mA 950 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 950 mOhm Max Trenutna ocena 750mA
Tok - nasičenost 750mA