SRR1280-151K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRR1280-151K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRR1280-151K
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 150UH 1.85A 270 MOHM
Podatkovni listi: SRR1280-151K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRR1280-151K
Številka dela SRR1280-151K Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 150UH 1.85A 270 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70764 pcs Podatkovni list SRR1280-151K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ščitenje Shielded Serija SRR1280
Ocene - Q @ Frek 24 @ 796kHz
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SRR1280-151KCT delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 150µH Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 4.1MHz natančen opis 150µH Shielded Wirewound Inductor 1.85A 270 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 270 mOhm Max Trenutna ocena 1.85A
Tok - nasičenost 1.9A