SRR1280-331K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRR1280-331K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRR1280-331K
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 330UH 1.1A 600 MOHM
Podatkovni listi: SRR1280-331K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
2800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRR1280-331K
Številka dela SRR1280-331K Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 330UH 1.1A 600 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 125428 pcs Podatkovni list SRR1280-331K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ščitenje Shielded Serija SRR1280
Ocene - Q @ Frek 18 @ 796kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SRR1280-331KL
SRR1280-331KL-ND
SRR1280-331KLTR
SRR1280331K
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 330µH Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 2.9MHz natančen opis 330µH Shielded Wirewound Inductor 1.1A 600 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 600 mOhm Max Trenutna ocena 1.1A
Tok - nasičenost 1.4A