SRR4528A-331M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRR4528A-331M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIX IND 330UH 320MA 2.16KOHM SMD
Podatkovni listi: SRR4528A-331M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRR4528A-331M
Številka dela SRR4528A-331M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIX IND 330UH 320MA 2.16KOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 193086 pcs Podatkovni list SRR4528A-331M.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Ščitenje Shielded Serija SRR4528A
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SRR4528A-331MTR delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 330µH Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm)
Frekvenca - Samozadostna 4.5MHz Lastnosti -
natančen opis 330µH Shielded Inductor 320mA 2.16 kOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 2.16 kOhm Max
Trenutna ocena 320mA Tok - nasičenost 180mA