SRR6603-151ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRR6603-151ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRR6603-151ML
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 150UH 260MA 590 MOHM
Podatkovni listi: SRR6603-151ML.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRR6603-151ML
Številka dela SRR6603-151ML Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 150UH 260MA 590 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 60245 pcs Podatkovni list SRR6603-151ML.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.260" L x 0.173" W (6.60mm x 4.40mm)
Ščitenje Shielded Serija SRR6603
Ocene - Q @ Frek 40 @ 100kHz
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SRR6603-151MLCT delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 150µH Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 9MHz natančen opis 150µH Shielded Wirewound Inductor 260mA 590 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 590 mOhm Max Trenutna ocena 260mA
Tok - nasičenost 100mA